logo

Usługi cykliniarskie ogólnobudowlane

parkiety, podłogi

Zakres mojej oferty

Cennik cyklinowania parkietu zależny jest od wielu czynników, szczegółowe informacje o cenie poszczególnych usług można uzyskać telefonicznie lub podczas oględzin.

Koszt cyklinowania wynosi 35-45 zł za m2
powierzchni bez lakieru lub 65-75zł z lakierem.
Koszt układania parkietu wynosi 85-95 zł za każdy m2

UKŁADANIE PODŁÓG
Zajmujemy się montażem każdego rodzaju podłogi drewnianej, w której wyborze z chęcią pomożemy. Istnieje również możliwość położenia materiału wcześniej zakupionego przez klienta

CYKLINOWANIE
Kompleksowe usługi cyklinowania parkietów, deski barlineckiej, schodów, tarasów. Usługa polega na zdarciu zniszczonej, wierzchniej warstwy drewna w celu jej odnowienia.

RENOWACJA
Stara, zniszczona podłoga, taras czy schody mogą wyglądać jak nowe. W ramach usługi uzupełniamy ubytki powstałe w parkiecie, niwelujemy trzeszczenie, zmieniamy kolor. Damy im drugie życie, w nowej lepszej wersji.

OLEJOWANIE
Olejowanie podłogi podkreśla strukturę drewna nadając mu naturalny wygląd. W przeciwieństwie do podłóg lakierowanych, podłogi olejowane są dużo bardziej wyraziste i łatwiejsze w ewentualnej renowacji.

ZMIANA KOLORU (BEJCA, PIGMENT)
Zabarwienie drewna na pożądany kolor. (Użycie odpowiednich pigmentów, bejc) umożliwia dopasowanie podłogi do wymarzonej aranżacji wnętrza. Odpowiedni kolor podłogi spowoduje, że stanie się integralną częścią aranżacji wnętrza wpływającą na jego harmonię.

OLEJOWOSKOWANIE
Olejowosk w porównaniu ze zwykłym olejem posiada dodatkową powłokę. Podobnie jak olej jest w pełni ekologiczny, odporny na ścieranie i nadaje podłodze naturalny wygląd. Olej wnika w głąb deski, a zewnętrzna warstwa wosku zabezpiecza podłogę przed zarysowaniami, zalaniami i codzienną eksploatacją.

PIELĘGNACJA I KONSERWACJA PODŁÓG
Każda podłoga wymaga odpowiednich środków do codziennego czyszczenia i konserwacji. Zachowując odpowiednie zasady dbania o podłogę będzie ona służyć przez wiele lat zachowując swój piękny wygląd. Bardzo ważny jest wybór odpowiednich środków chemicznych. W przypadku zastosowania niewłaściwych produktów może dojść do jej uszkodzenia.